MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ LUB ODWIEDŹ NAS OSOBIŚCIE Łódź ul. Sienkiewicza 31, tel. 733-37-37-36
od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, sb 10-14
e-mail: info@portkosmetyki.pl

Witamy na stronie sklepu internetowego portkosmetyki.pl

XOXOBA AURELIE EDP 100 ML - WODA PERFUMOWANA DAMSKA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

180,00 zł

Krótki opis

AURELIE by Xoxoba Parfumerie to klasa sama dla siebie. Bardzo zmysłowy i uwodzicielski aromat, kobiecy, delikatny. Podkreśla zalety każdej damy niezależnie od sytuacji. Odpowiedni na każdą okazję, zarówno na dzień, jak i na wieczór. Aurelie to perfumy, które są jak podzielony na fragmenty diament, jego części wzajemnie się dopełniają, tworząc pełną harmonii melodię... Orientalną nutę zawdzięczają pełnemu delikatności i zmysłowości aromatowi wanilii.
Nuta owocowa to cudowny aromat sycylijskich mandarynek. Nieprzemijająco piękny zapach kwiatów zawdzięczają różom i egipskiemu jaśminowi. Zmysłowości dodaje im wodna lilia i magnolia. Delikatny zapach lasu to zasługa wetiweru z Haiti.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cedrat, róża, jaśmin orientalny
nuta serca: mandarynka, wetiwer, kwiat pomarańczy
nuta bazy: magnolia, wiciokrzew, nenufar, wanilia burbońska

XOXOBA AURELIE EDP 100 ML - WODA PERFUMOWANA DAMSKA

Więcej zdjęć

Szczegóły

AURELIE by Xoxoba Parfumerie to klasa sama dla siebie. Bardzo zmysłowy i uwodzicielski aromat, kobiecy, delikatny. Podkreśla zalety każdej damy niezależnie od sytuacji. Odpowiedni na każdą okazję, zarówno na dzień, jak i na wieczór. Aurelie to perfumy, które są jak podzielony na fragmenty diament, jego części wzajemnie się dopełniają, tworząc pełną harmonii melodię... Orientalną nutę zawdzięczają pełnemu delikatności i zmysłowości aromatowi wanilii. Nuta owocowa to cudowny aromat sycylijskich mandarynek. Nieprzemijająco piękny zapach kwiatów zawdzięczają różom i egipskiemu jaśminowi. Zmysłowości dodaje im wodna lilia i magnolia. Delikatny zapach lasu to zasługa wetiweru z Haiti. Nuty zapachowe: nuta głowy: cedrat, róża, jaśmin orientalny nuta serca: mandarynka, wetiwer, kwiat pomarańczy nuta bazy: magnolia, wiciokrzew, nenufar, wanilia burbońska

Informacje dodatkowe

EAN Nie
Marka Xoxoba
Rodzaj produktu Woda perfumowana
Przeznaczenie produktu Nie
Rodzaj cery Nie
Zestawy kosmetyczne dla Nie