MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ LUB ODWIEDŹ NAS OSOBIŚCIE Łódź ul. Sienkiewicza 31, tel. 733-37-37-36
od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, sb 10-14
e-mail: info@portkosmetyki.pl

Witamy na stronie sklepu internetowego portkosmetyki.pl

O nas

Długo zastanawialiśmy się jakie informacje w zakładce „o nas“będą interesujące dla Was drodzy Klienci i Kontrahenci. Podpatrywaliśmy u konkurencji – wszędzie mowa o wieloletniej obecności na rynku, doświadczeniu, profesjonaliźmie... ple ple

Wszyscy plotą te same androny zapewniając o swojej misji, zaangażowaniu i głębokiej wiedzy... No to my o tym pleść nie będziemy, bo jak widać to rozumie się samo przez się ;-)

Chcemy dać Państwu garść barwnych faktów dotyczących firmy, która ma zapewnić Wam piękno, jakość i komfort.

Port kosmetyki, to jedna z kilku marek spółki CrownVendors, którą tworzą:
- utalentowany wizjoner z fenomenalnym wyczuciem rynku – to on wyszukuje na całym świecie towar i dba, aby koszty zakupu pozwoliły nam zaoferować go Państwu jak najtaniej,

- prawnik i logistyk - organizuje, trzyma w ryzach, dekoruje, myśli koncepcyjnie, spaja w całość,

- malarka i fotografka - dba o wizualną i merytoryczną stronę naszej oferty. Przygotowuje wysmakowane zdjęcia i opisy w sklepach i na stonach Allegro,

- teatrolog i farmaceuta - odpowiedzialna za rynek e-commerce, to Ona odbiera Państwa telefony ciepłym seksownym głosem i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, to Ona organizuje wysyłki zamówionych kosmetyków do naszych Klientów,

- handlowiec i barmanka trzymająca władzę sprzedaży detalicznej „w realu“. Obsługuje Klientów w naszym sklepie w Łodzi, przy ul. Rozewie 1. Doradza, dysponuje imponującą wiedzą i znakomitym gustem. W razie palącej potrzeby gotowa przygotować odpowiednio wzmacniającego drinka!

Wszyscy od lat zajmujemy się biznesem. Pasujemy do siebie jak puzzle z jednego zestawu i to nam pozwala kreować firmę pełną radości, spokoju i wiary w urodę życia i ludzi. Wiemy w jakim kierunku chcemy zmierzać i możecie Państwo być pewni, że nasze marki handlowe będą z Wami przez lata, a nasza oferta będzie coraz szersza.

Cóż zatem mamy do zaoferowania swoim klientom, czego nie oferowałby już ktoś inny?

RADOŚĆ – kosmetyki: zapachy, kolory, kremy i balsamy... czyż dbanie o swoje ciało, nie niesie w sobie radości? Czy nie jest radością poczucie rozpieszczenia w luksusowych woniach, czy nie jest radością aksamitny dotyk skóry, magnetyczne spojrzenie pięknych oczu, dotyk nawilżonych ust?

MARZENIA – jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się tego chce to można ;-)))

CZAS – hmm... czas to w gruncie rzeczy dość pesymistyczne zjawisko. Raczej jest go mniej niż więcej i zwykle zbyt szybko mija. My chcemy Państwu choć przez chwilę pomóc go zatrzymać, zakląć odrobinę zapachu przywołującą najlepsze wspomnienia, pomóc w pielęgnacji, która nie tylko pozwoli poczuć się młodziej, ale wręcz cofnie i złagodzi oznaki upływającego czasu.

SIŁA – siła pochodzi z dobrego samopoczucia. Z zadowolenia z samego siebie, z satysfakcji dotyczącej między innymi własnego wyglądu.

WŁADZA – Uroda jest formą władzy. To nasze credo. Wiedzą o tym przecież nie tylko „niegrzeczne dziewczynki“ ;-))))

PIENIĄDZE – badania dowodzą, że ludzie zadbani łatwiej znajdują pracę, odnoszą w niej większe sukcesy i zarabiają lepiej od pozostałych.

SEKS – seks i kosmetyki stanowią nierozłączną parę. To zapachy działają podniecająco. To balsamy nadają skórze magnetyczną gładkość. To makijaż czyni z kobiet boginie... reszta uwalnia się sama.

ZAPRASZAMY!