MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ LUB ODWIEDŹ NAS OSOBIŚCIE Łódź ul. Sienkiewicza 31, tel. 733-37-37-36
od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, sb 10-14
e-mail: info@portkosmetyki.pl

Witamy na stronie sklepu internetowego portkosmetyki.pl

ARTDECO KASETKA MAGNETYCZNA Beauty Box Duo Glam Stars - na 2 cienie magnetyczne

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

33,00 zł

Krótki opis

Estetyczna kasetka służąca do przechowywania cieni magnetycznych Artdeco. Kasetka może pomieścić cztery cienie magnetyczne oraz aplikator.

Bardzo praktyczna – możesz dowolnie komponować zestawy bajecznych cieni do powiek.

W kasetce można przechowywać również róże pudrowe lub magnetyczne kamuflaże w kremie Artdeco.

ARTDECO KASETKA MAGNETYCZNA Beauty Box Duo Glam Stars - na 2 cienie magnetyczne

Więcej zdjęć

Szczegóły

To funkcjonująca od 1985 roku niemiecka firma, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków. Najbardziej popularne produkty Artdeco to kosmetyki kolorowe takie, jak magnetyczne cienie do powiek i kamuflaże, kosmetyki mineralne, czy cenione wśród kobiet podkłady. Dużym powodzeniem cieszą się również bardzo popularne na polskim rynku sztuczne rzęsy, a także akcesoria z nimi związane.
Wysoka jakość oferowanych kosmetyków, szeroka paleta oryginalnych kolorów, przepiękne wykończenie, czy bardzo ciekawe rozwiązania, jak np. magnetyczne kasetki jako oryginalny sposób kompletowania oraz przechowywania cieni, kamuflaży i róży. Wszystkie te czynniki sprawiły, że z biegiem lat marka Artdeco zostła doceniona przez konsumentów.
Jednocześnie kosmetyki te stały się bardzo poszukiwane przez szereg europejskich sklepów, stanowiąc wręcz niezbędną część ich asortymentu. Artdeco to marka nr 1 na niemieckim rynku, ale cieszy się coraz większę popularnoęcię w całej Europie, w tym oczywięcie i w Polsce.
Nazwa firmy nawiązuje do prostego, klasycznego a zarazem nowoczesnego stylu w architekturze, grafice i malarstwie - Art déco, którego szczyt popularności przypada na lata 20 ubiegłego wieku. Artdeco, tak jak Art déco, próbuje wybiegać swoimi pomysłami w przyszłość, wyprzedzając o krok swoich konkurentów.

Informacje dodatkowe

EAN N/D
Marka N/D
Rodzaj produktu Kasetka magnetyczna
Przeznaczenie produktu Twarz
Rodzaj cery Nie
Zestawy kosmetyczne dla Nie